Mobilny sklep z pysznymi posiłkami prosto pod drzwi Twojej firmy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Sklep z przekąskami

Szykuje się spotkanie firmowe, konferencja lub szkolenie? Zajrzyj do naszego sklepu, wybierz, a my zajmiemy się całą resztą!

Smakowite zestawy złożone z Twoich ulubionych przekąsek prosto z Pracowni Smaku. 

W naszej kuchni przygotujemy, odpowiednio zapakujemy oraz dostarczymy wybrane przez Ciebie kolorowe zestawy przekąsek.

 Jesteś amatorem tortilli? Odkrywaj z nami różne jej warianty: z szynką dojrzewającą,   kurczakiem, wędzonym łososiem lub wegańską z szarpaną soją – z nami wybór każdej   przekąski ma zawsze kilka pysznych i ciekawych opcji, pośród których na pewno       odnajdziesz swoje smaki! 


  Zamawiaj więcej, płać mniej! Złóż zamówienie na przekąski tego samego rodzaju i     otrzymaj rabat. Im więcej porcji znajdzie się w Twoim koszyku, tym większą zniżkę   otrzymasz.

 

 

Catering firmowy 

Klientom biznesowym oferujemy fachową i kompleksową organizację podczas imprez firmowych. Nasze bistro może pochwalić się dużym doświadczeniem w przygotowywaniu harmonogramu i niezbędnej infrastruktury do organizacji ekskluzywnej gali, konferencji lub spotkania firmowego.

Świadczymy szeroki zakres usług, które idealnie wkomponują się i urozmaicą niemal każdą imprezę, szkolenie pracownicze czy zjazd integracyjny. Podczas każdego wydarzenia gwarantujemy dobrą zabawę oraz pyszną kuchnię w postaci zimnych przekąsek i rozgrzewających, smakowitych dań.

Prosimy o przesłanie zapytania oraz podanie w nim podstawowych informacji: liczba gości, budżet, miejsce, termin etc. Na wiadomość odpowiemy najszybciej, jak to możliwe, dołączając ofertę przedwstępną i propozycję wyceny.